Разлика помеѓу преработките на „Microsoft“

Додаден 51 бајт ,  пред 10 години
с
кат
с (Бот менува: Референци -> Наводи)
с (кат)
{{commonscat|Microsoft}}
 
[[Категорија:АмериканскиMicrosoft| компании]]
[[Категорија:Компјутерски компании од САД]]
 
[[af:Microsoft]]