Отвори го главното мени

Промени

Одземен 21 бајт ,  пред 9 години
с
Бот Менува: so:Hantiwadaag
[[sk:Socializmus]]
[[sl:Socializem]]
[[so:Hantiwadaag]]
[[so:HANTIWADAAG الإشتراكية]]
[[sr:Социјализам]]
[[sv:Socialism]]