Разлика помеѓу преработките на „Палеонтологија“

Додадени 20 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Додава: tl:Paleontohiya
с (Бот Додава: lv:Paleontoloģija)
с (Бот Додава: tl:Paleontohiya)
[[ta:தொல்லுயிரியல்]]
[[th:บรรพชีวินวิทยา]]
[[tl:Paleontohiya]]
[[tr:Paleontoloji]]
[[uk:Палеонтологія]]
86.434

уредувања