Разлика помеѓу преработките на „Папа Елевтериј“

Додадени 9 бајти ,  пред 10 години
с
с (Бот: Бришење од Категорија:Религиски водачи)
[[ja:エレウテルス (ローマ教皇)]]
[[jv:Paus Eleuterus]]
[[ka:ელეფთერიელეუთერიუსი (პაპი)]]
[[ko:교황 엘레우테리오]]
[[la:Eleuther]]
46.384

уредувања