Алто Парагвај (департман): Разлика помеѓу преработките

с
Бот Додава: ru:Альто-Парагвай
[проверена преработка][проверена преработка]
Нема опис на уредувањето
с (Бот Додава: ru:Альто-Парагвай)
[[pl:Alto Paraguay]]
[[pt:Alto Paraguay (departamento)]]
[[ru:Альто-Парагвай]]
[[sv:Alto Paraguay]]
[[war:Alto Paraguay]]
86.434

уредувања