Разлика помеѓу преработките на „Нема земја за старци“

Нема измена во големината ,  пред 10 години
с
с (Бот: Промена на шаблон: Infobox Film)
с (Бот Менува: ro:Nu există țară pentru bătrâni)
[[pl:To nie jest kraj dla starych ludzi (film)]]
[[pt:No Country for Old Men]]
[[ro:Nu există ţarățară pentru bătrâni]]
[[ru:Старикам тут не место (фильм)]]
[[sq:No Country for Old Men]]
3.205

уредувања