Пасиште: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 12 години
с
Бот Менува: ro:Pășune
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: sk:Pastvina)
с (Бот Менува: ro:Pășune)
[[pt:Pasto]]
[[qu:Michiy]]
[[ro:PăşunePășune]]
[[ru:Пастбище]]
[[sah:Мэччирэҥ]]
58.155

уредувања