Разлика помеѓу преработките на „Организација за безбедност и соработка на Европа“

с
[[pms:OSCE]]
[[pt:Organização para a Segurança e Cooperação na Europa]]
[[ro:OrganizaţiaOrganizația pentru Securitate şiși Cooperare în Europa]]
[[ru:Организация по безопасности и сотрудничеству в Европе]]
[[scn:Urganizzazzioni pi la sicurizza e a Cuuperazzioni nta l'Iuropa]]
58.155

уредувања