Разлика помеѓу преработките на „Slipknot“

Одземени 24 бајти ,  пред 10 години
с
Бот Менува: th:สลิปน็อต
с (Бот: Додаден шаблон за врска до заедничка ризница)
с (Бот Менува: th:สลิปน็อต)
[[sr:Slipknot]]
[[sv:Slipknot]]
[[th:สลิปน็อต (วงดนตรี)]]
[[tr:Slipknot]]
[[uk:Slipknot]]
58.155

уредувања