Разлика помеѓу преработките на „Мутација“

Нема измена во големината ,  пред 10 години
с
Бот Менува: ro:Mutație genetică
с (Бот: козметички промени)
с (Бот Менува: ro:Mutație genetică)
[[pl:Mutacja]]
[[pt:Mutação]]
[[ro:MutaţieMutație genetică]]
[[ru:Мутация]]
[[scn:Tramutamentu (canciamentu)]]
58.155

уредувања