Разлика помеѓу преработките на „Папа Инокентиј VII“

Нема измена во големината ,  пред 9 години
с
Бот Менува: ro:Papa Inocențiu al VII-lea
с (Бот: Бришење од Категорија:Религиски водачи)
с (Бот Менува: ro:Papa Inocențiu al VII-lea)
[[pl:Innocenty VII]]
[[pt:Papa Inocêncio VII]]
[[ro:Papa InocenţiuInocențiu al VII-lea]]
[[ru:Иннокентий VII]]
[[sv:Innocentius VII]]
3.985

уредувања