Разлика помеѓу преработките на „Папа Инокентиј XI“

Нема измена во големината ,  пред 9 години
с
Бот Менува: ro:Papa Inocențiu al XI-lea
с (Бот: Бришење од Категорија:Религиски водачи)
с (Бот Менува: ro:Papa Inocențiu al XI-lea)
[[pl:Innocenty XI]]
[[pt:Papa Inocêncio XI]]
[[ro:Papa InocenţiuInocențiu al XI-lea]]
[[ru:Иннокентий XI]]
[[sv:Innocentius XI]]
3.985

уредувања