Отвори го главното мени

Промени

Одземени 57 бајти ,  пред 9 години
с
Бот: Бришење од Категорија:Религиски водачи
 
[[Категорија:Папи]]
[[Категорија:Религиски водачи]]
 
[[af:Pous Simmachus]]
941.847

уредувања