Разлика помеѓу преработките на „Папа Сикст IV“

Одземени 57 бајти ,  пред 11 година
с
Бот: Бришење од Категорија:Религиски водачи
с (Бот Додава: yo:Pope Sixtus IV)
с (Бот: Бришење од Категорија:Религиски водачи)
 
[[Категорија:Папи|С]]
[[Категорија:Религиски водачи]]
 
[[af:Pous Sixtus IV]]
941.847

уредувања