Разлика помеѓу преработките на „Папа Лав XIII“

Одземени 57 бајти ,  пред 10 години
с
Бот: Бришење од Категорија:Религиски водачи; козметички промени
с (Бот: Бришење од Категорија:Религиски водачи; козметички промени)
 
[[Категорија:Папи|Л]]
[[Категорија:Религиски водачи]]
[[Категорија:Родени во 1810 година]]
[[Категорија:Починати во 1903 година]]
941.847

уредувања