Отвори го главното мени

Промени

Одземени 57 бајти ,  пред 9 години
с
Бот: Бришење од Категорија:Религиски водачи
 
[[Категорија:Папи|Е]]
[[Категорија:Религиски водачи]]
[[Категорија:Ватикан]]
 
941.847

уредувања