Разлика помеѓу преработките на „Папа Геласиј II“

Одземени 57 бајти ,  пред 10 години
с
Бот: Бришење од Категорија:Религиски водачи
с (Бот Додава: yo:Pope Gelasius II)
с (Бот: Бришење од Категорија:Религиски водачи)
 
[[Категорија:Папи|Г]]
[[Категорија:Религиски водачи]]
 
[[af:Pous Gelasius II]]
941.847

уредувања