Разлика помеѓу преработките на „Папа Јулиј I“

Одземени 57 бајти ,  пред 11 година
с
Бот: Бришење од Категорија:Религиски водачи
с (Бот Додава: ka:იულიუს I)
с (Бот: Бришење од Категорија:Религиски водачи)
 
[[Категорија:Папи|Ј]]
[[Категорија:Религиски водачи]]
[[Категорија:Ватикан]]
 
941.847

уредувања