Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Починати во 1623 година“

с
с (Бот Додава: an, be-x-old, bn, bpy, br, bs, cs, cy, da, de, eo, es, et, eu, fa, fr, gan, id, is, it, ja, ko, la, lb, mr, new, nn, no, pl, ro, ru, simple, sk, sl, sr, sv, sw, tr, uk, vi, zh)
[[it:Categoria:Morti nel 1623]]
[[ja:Category:1623年没]]
[[ka:კატეგორია:გარდაცვლილი 1623]]
[[ko:분류:1623년 죽음]]
[[la:Categoria:Mortui 1623]]
109.264

уредувања