Разлика помеѓу преработките на „Евровизија 2001“

Одземени 10 бајти ,  пред 10 години
нема опис на уредувањето
(Создадена страница со: {{Infobox Евровизија |name = Евровизија 2001 |image = Image:ESC 2001 logo.png |final = 12...)
 
{{Infobox ЕвровизијаEurovision
|name = Евровизија 2001
|image = [[Image:ESC 2001 logo.png]]