Разлика помеѓу преработките на „Јужна Каролина“

Додаден 21 бајт ,  пред 10 години
с
Бот Додава: bi:Saut Carolina
с (Бот Додава: xal:Өмнә Карелайн)
с (Бот Додава: bi:Saut Carolina)
[[bat-smg:Pėitu Karolina]]
[[bg:Южна Каролина]]
[[bi:Saut Carolina]]
[[bn:সাউথ ক্যারোলাইনা]]
[[bpy:সাউথ ক্যারোলাইনা]]
59.415

уредувања