Отвори го главното мени

Промени

Нема измена во големината ,  пред 9 години
с
Бот Менува: ro:Cod poștal
[[pl:Kod pocztowy]]
[[pt:Código postal]]
[[ro:Cod poştalpoștal]]
[[ru:Почтовый индекс]]
[[scn:CAP]]
6.057

уредувања