Шуша (округ): Разлика помеѓу преработките

Додадени 37 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: es:Shusha (rayón), pt:Shusha
с (Бот Додава: fr:Choucha (raion))
с (Бот Додава: es:Shusha (rayón), pt:Shusha)
[[de:Şuşa (Rayon)]]
[[en:Shusha Rayon]]
[[es:Shusha (rayón)]]
[[fa:رایون شوشا]]
[[fr:Choucha (raion)]]
[[nl:Şuşa (district)]]
[[pl:Rejon Şuşa]]
[[pt:Shusha]]
[[ru:Шушинский район (Азербайджан)]]
[[tr:Şuşa Rayonu]]
86.434

уредувања