Разлика помеѓу преработките на „Хајашиева патека“

Одземени 6 бајти ,  пред 10 години
с
Бот менува: Референци -> Наводи
с (Бот: козметички промени)
с (Бот менува: Референци -> Наводи)
* [[Хајаши ограничување]]
 
== РеференциНаводи ==
* {{цитирано списание
| last = Hayashi
941.847

уредувања