Разлика помеѓу преработките на „Санто Доминго“

Одземени 28 бајти ,  пред 10 години
с
Бот Брише: br:Santo Domingo (kêr)
с (Бот менува: Референци -> Наводи)
с (Бот Брише: br:Santo Domingo (kêr))
[[bg:Санто Доминго]]
[[bo:སཱན་ཏོ་ཌོ་མིང་གོ]]
[[br:Santo Domingo (kêr)]]
[[ca:Santo Domingo]]
[[cs:Santo Domingo]]
24.401

уредување