Разлика помеѓу преработките на „Касиопеја (соѕвездие)“

Нема измена во големината ,  пред 10 години
с
Бот Менува: ro:Cassiopeia (constelație)
с (Бот Додава: oc:Cassiopèa (constellacion))
с (Бот Менува: ro:Cassiopeia (constelație))
[[pl:Gwiazdozbiór Kasjopei]]
[[pt:Cassiopeia (constelação)]]
[[ro:Cassiopeia (constelaţieconstelație)]]
[[ru:Кассиопея (созвездие)]]
[[sah:Кассиопея (сулустар бөлөхтөрө)]]
58.155

уредувања