Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Починати во 1619 година“

с
Бот Додава: jv:Kategori:Pati 1619
с (Бот Додава: ar, be-x-old, bn, bpy, br, bs, cs, cy, da, de, eo, es, et, eu, fa, fr, gan, id, is, it, ja, ka, ko, la, lb, mr, new, no, pl, ro, ru, simple, sk, sl, sr, sv, sw, th, tr, uk, vi, zh)
с (Бот Додава: jv:Kategori:Pati 1619)
[[is:Flokkur:Fólk dáið árið 1619]]
[[it:Categoria:Morti nel 1619]]
[[ja:Categoryカテゴリ:1619年没]]
[[jv:Kategori:Pati 1619]]
[[ka:კატეგორია:გარდაცვლილი 1619]]
[[ko:분류:1619년 죽음]]
43.100

уредувања