Разлика помеѓу преработките на „Сончево зрачење“

Одземени 6 бајти ,  пред 10 години
с
Бот менува: Референци -> Наводи
(Откажано уредување 1054727 (автор: 212.70.152.233 | Разговор))
с (Бот менува: Референци -> Наводи)
 
 
== РеференциНаводи ==
{{reflist}}
 
941.847

уредувања