Разлика помеѓу преработките на „Скопски Санџак“

Одземени 6 бајти ,  пред 10 години
с
Бот менува: Референци -> Наводи
с (Бот: козметички промени)
с (Бот менува: Референци -> Наводи)
*
 
== РеференциНаводи ==
<references />
 
941.847

уредувања