Разлика помеѓу преработките на „Римски магистрат“

Одземени 6 бајти ,  пред 10 години
с
Бот менува: Референци -> Наводи
с (Бот Додава: be:Магістратура; козметички промени)
с (Бот менува: Референци -> Наводи)
* [[интеррекс]]
 
== РеференциНаводи ==
{{reflist}}
 
941.847

уредувања