Разлика помеѓу преработките на „Римски диктатор“

Одземени 6 бајти ,  пред 10 години
с
Бот менува: Референци -> Наводи
с (Бот: козметички промени)
с (Бот менува: Референци -> Наводи)
* 46 г. п.н.е. и 45/44 г. п.н.е. – [[Гај Јулиј Цезар]], "Dictator - rei gerendae causa" & од 44 г. п.н.е. "Dictator perpetuus"
 
== РеференциНаводи ==
{{reflist}}
 
941.847

уредувања