Разлика помеѓу преработките на „Ресул Шабани“

Одземени 6 бајти ,  пред 10 години
с
Бот менува: Референци -> Наводи
с (Бот: козметички промени)
с (Бот менува: Референци -> Наводи)
== Надворешни врски ==
* [http://www.pen.org.mk/publications/members/tekst.asp?lang=mac&id=69 Ресул Шабани, Македонски ПЕН центар]
== РеференциНаводи ==
<references/>
 
941.847

уредувања