Разлика помеѓу преработките на „Папете“

Одземени 6 бајти ,  пред 10 години
с
Бот менува: Референци -> Наводи
с (Бот Менува: ar:بابيتي)
с (Бот менува: Референци -> Наводи)
{{reflist}}
 
== РеференциНаводи ==
* Kay, Robert F. ''Hidden Tahiti'', Ulysses Press, Berkeley, California, 2001. ISBN 1-56975-222-2.
 
941.847

уредувања