Млазен мотор: Разлика помеѓу преработките

Одземени 6 бајти ,  пред 13 години
с
Бот менува: Референци -> Наводи
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот: козметички промени)
с (Бот менува: Референци -> Наводи)
* [[Мотор со внатрешно согорување]]
 
== РеференциНаводи ==
{{reflist}}
 
941.847

уредувања