Разлика помеѓу преработките на „Михаило Марковиќ“

Одземени 6 бајти ,  пред 10 години
с
Бот менува: Референци -> Наводи
с (Категорија:Починати во 2010 година)
с (Бот менува: Референци -> Наводи)
Марковиќ бил и еден од авторите на [[Меморандум на Српската академија на науките и уметностите|меморандумот на САНУ]].
 
== РеференциНаводи ==
{{наводи}}
 
941.847

уредувања