Категорија:Починати во 1561 година: Разлика помеѓу преработките

с
Бот Додава: jv:Kategori:Pati 1561
с (Бот Додава: az, be-x-old, bn, bpy, br, bs, cs, da, de, eo, es, et, eu, fa, fr, gan, id, it, ja, ka, ko, la, lb, new, nn, no, pl, qu, ro, ru, simple, sk, sl, sr, sv, sw, th, tr, uk, vi, zh)
с (Бот Додава: jv:Kategori:Pati 1561)
[[id:Kategori:Kematian 1561]]
[[it:Categoria:Morti nel 1561]]
[[ja:Categoryカテゴリ:1561年没]]
[[jv:Kategori:Pati 1561]]
[[ka:კატეგორია:გარდაცვლილი 1561]]
[[ko:분류:1561년 죽음]]
43.100

уредувања