Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Починати во 1560 година“

с
Бот Додава: jv:Kategori:Pati 1560
с (Бот Додава: be-x-old, bn, bpy, br, bs, cs, cy, da, de, eo, es, et, eu, fa, fr, gan, id, is, it, ja, ka, ko, la, lb, lv, mr, new, nn, no, oc, pl, ro, ru, simple, sk, sl, sr, sv, sw, th, tr, uk, vi, zh)
с (Бот Додава: jv:Kategori:Pati 1560)
[[is:Flokkur:Fólk dáið árið 1560]]
[[it:Categoria:Morti nel 1560]]
[[ja:Categoryカテゴリ:1560年没]]
[[jv:Kategori:Pati 1560]]
[[ka:კატეგორია:გარდაცვლილი 1560]]
[[ko:분류:1560년 죽음]]
43.100

уредувања