Разлика помеѓу преработките на „Анри IV“

Нема измена во големината ,  пред 11 година
с
Бот Менува: ro:Henric al IV-lea al Franței
с (Бот Менува: ro:Henric al IV-lea al Franței)
[[pl:Henryk IV Burbon]]
[[pt:Henrique IV de França]]
[[ro:Henric al IV-lea al FranţeiFranței]]
[[ru:Генрих IV (король Франции)]]
[[scn:Enricu IV di Francia]]
3.985

уредувања