Разлика помеѓу преработките на „Бафало (Њујорк)“

Одземени 40 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Брише: gl:Búfalo, Nova York Менува: pt:Buffalo
с (Бот Додава: qu:Buffalo (New York))
с (Бот Брише: gl:Búfalo, Nova York Менува: pt:Buffalo)
[[fo:Buffalo]]
[[fr:Buffalo (New York)]]
[[gl:Búfalo, Nova York]]
[[he:באפלו]]
[[ht:Buffalo, New York]]
[[os:Буффало]]
[[pl:Buffalo]]
[[pt:Buffalo (Nova Iorque)]]
[[qu:Buffalo (New York)]]
[[ro:Buffalo, New York]]