Инвокација: Разлика помеѓу преработките

Одземени 6 бајти ,  пред 12 години
с
Бот менува: Референци -> Наводи
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Брише: ru:Инвольтация; козметички промени)
с (Бот менува: Референци -> Наводи)
* [[Клучот на Соломон]]
 
== РеференциНаводи ==
{{reflist}}
 
941.847

уредувања