Разлика помеѓу преработките на „Завхан (покраина)“

Одземени 6 бајти ,  пред 10 години
с
Бот менува: Референци -> Наводи
с (Бот: Промена на шаблон: Инфокутија држава)
с (Бот менува: Референци -> Наводи)
<sup>*</sup> - Главниот град
 
== РеференциНаводи ==
{{reflist}}
 
941.847

уредувања