Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Починати во 1549 година“

с
Бот Додава: jv:Kategori:Pati 1549
с (Бот Додава: be-x-old, bn, bpy, br, bs, cs, cy, da, de, eo, es, et, eu, fa, fr, gan, id, it, ja, ko, la, lb, new, no, oc, pl, ro, ru, simple, sk, sl, sr, sv, sw, th, tr, uk, vi, zh)
с (Бот Додава: jv:Kategori:Pati 1549)
[[id:Kategori:Kematian 1549]]
[[it:Categoria:Morti nel 1549]]
[[ja:Categoryカテゴリ:1549年没]]
[[jv:Kategori:Pati 1549]]
[[ko:분류:1549년 죽음]]
[[la:Categoria:Mortui 1549]]
43.100

уредувања