Еди Меркс: Разлика помеѓу преработките

Одземени 6 бајти ,  пред 12 години
с
Бот менува: Референци -> Наводи
с (Бот Додава: ro:Eddy Merckx)
с (Бот менува: Референци -> Наводи)
, Еди Меркс имал над 200.
 
== РеференциНаводи ==
{{reflist}}
 
941.847

уредувања