Разлика помеѓу преработките на „Хари Потер и Пламениот пехар“

Нема измена во големината ,  пред 10 години
с
с (Бот Додава: fo:Harry Potter og Eldbikarið)
с (Бот Менува: ro:Harry Potter și Pocalul de Foc)
[[pt:Harry Potter e o Cálice de Fogo]]
[[qu:Harry Potter nina q'iruwan]]
[[ro:Harry Potter şiși Pocalul de Foc]]
[[ru:Гарри Поттер и Кубок Огня]]
[[sh:Harry Potter i Plameni pehar]]
5.215

уредувања