Дефекација: Разлика помеѓу преработките

Одземени 6 бајти ,  пред 12 години
с
Бот менува: Референци -> Наводи
с (Бот: козметички промени)
с (Бот менува: Референци -> Наводи)
[[Апсорпција во дебелото црево и создавање на фецес]]
 
== РеференциНаводи ==
{{reflist}}
 
941.847

уредувања