Разлика помеѓу преработките на „Денес над Македонија“

с
Бот менува: Референци -> Наводи
с (Бот Додава: ja:マケドニアの国歌)
с (Бот менува: Референци -> Наводи)
<div style="float: center; text-align: center;"> [[Податотека:Denes_nad_Makedonija.jpg|center|400px|''Денес над Mакедонија се раѓа]] <br /><small>(''Кликни ја сликата за поголем формат'')</small></div>
 
== РеференциНаводи ==
{{reflist}}
 
941.847

уредувања