Гарванот (поема): Разлика помеѓу преработките

Одземени 6 бајти ,  пред 12 години
с
Бот менува: Референци -> Наводи
с (Бот: козметички промени)
с (Бот менува: Референци -> Наводи)
да се крене. „Nevermore!”</poem>|Едгар Алан По}}
 
== РеференциНаводи ==
{{reflist|2}}
 
941.847

уредувања