Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Починати во 1398 година“

с
Бот Додава: la:Categoria:Mortui 1398
с (Бот Додава: ar, az, be-x-old, bn, bpy, br, bs, cs, cy, de, eo, es, et, eu, fa, fr, gan, id, it, ja, ko, new, no, pl, ro, ru, simple, sk, sl, sr, sv, sw, th, tr, vi, zh)
с (Бот Додава: la:Categoria:Mortui 1398)
[[id:Kategori:Kematian 1398]]
[[it:Categoria:Morti nel 1398]]
[[ja:Categoryカテゴリ:1398年没]]
[[ko:분류:1398년 죽음]]
[[la:Categoria:Mortui 1398]]
[[new:पुचः:१३९८य् मदुगु]]
[[no:Kategori:Dødsfall i 1398]]
43.100

уредувања