Борис Новковиќ: Разлика помеѓу преработките

Додадени 17 бајти ,  пред 11 година
с
Бот менува: External links -> Надворешни врски
с (Бот: козметички промени)
с (Бот менува: External links -> Надворешни врски)
* 2008 - ''Записан у теби''
 
== Надворешни врски ==
== External links ==
* [http://www.borisnovkovic-official.com/ Официјално веб-место]
 
941.847

уредувања