Барун-Урт: Разлика помеѓу преработките

Одземени 6 бајти ,  пред 12 години
с
Бот менува: Референци -> Наводи
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: ru:Барун-Урт)
с (Бот менува: Референци -> Наводи)
* [[Листа на градови во Монголија]]
 
== РеференциНаводи ==
{{Reflist}}
 
941.847

уредувања